Dołącz do programu partnerskiego I zgarnij dodatkową prowizję

Zarabianie przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste!
Zastanawiasz się jak zacząć?
Nie musisz mieć własnej strony internetowej ani posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów.
Wystarczy, że założysz konto w naszym serwisie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wypełnij formularz rejestracyjny i dokonaj jego weryfikacji. System w sposób automatyczny wygeneruje Twój osobisty Kod Partnera, który będziesz mógł wykorzystywać w systemie poleceń.
Proponujemy rozliczenie za efekt zgodne z modelem CPS (Cost Per Sale). Oznacza to, że wysokość Twojego wynagrodzenia uzależniona będzie od wartości pożyczki, która zostanie sprzedana w oparciu o Twój kod partnerski. Wysokość Twojej prowizji wyniesie 2% od jej wartości.
Zachęć swojego Partnera do inwestowania, by umożliwić mu odbiór specjalnego bonusu! Wykorzystanie Twojego kodu polecającego zwiększy zysk z jego pierwszej transakcji o 1%.
Stan swoich środków będziesz mógł śledzić na bieżąco. Po zalogowaniu do swojego konta uzyskasz dostęp do listy inwestycji, za pośrednictwem której będziesz mógł kontrolować terminy wypłat i analizować bieżące działania.
Pamiętaj, że każdej osobie decydującej się na zakup pożyczki przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Dlatego też zanim wypłata trafi na Twoje konto od daty zawarcia inwestycji będzie musiało upłynąć 30 dni. W tym czasie widoczna w Twoim panelu inwestycja uzyska status „w poczekalni”.
Udział w programie partnerskim oznacza akceptację warunków zawartych w Regulaminie Programu Partnerskiego.